jesteś na: Strona glownaOddziały przedszkolneKonkurs recytatorski w oddziałach przedszkolnych

Konkurs recytatorski w oddziałach przedszkolnych

W poniedziałek 10 kwietnia w oddziałach przedszkolnych odbył się konkurs recytatorski pt. „Julian Tuwim i Jan Brzechwa moimi ulubionymi autorami wierszy”, przygotowany przez wychowawczynie obu grup.

Dzieci recytowały wiersze dwóch wspaniałych poetów. Wszyscy uczniowie zaprezentowali się w fantastyczny sposób. Swoje wystąpienie większa część przedszkolaków urozmaiciła ciekawymi strojami i rekwizytami.  Jury miało bardzo trudne zadanie wybrać najlepiej prezentujące się dziecko, dlatego też, aby docenić wkład pracy przedszkolaków, każdy uczestnik konkursu został wyróżniony. Panie wychowawczynie dla wszystkich dzieci przygotowały pamiątkowe dyplomy oraz upominki.

Obrzud Karolina

Śmierciak Małgorzata