jesteś na: Strona glownaOrganizacje i koła zainteresowańWolontariat szkolny- działaniaWielkanocna pomoc żywnościowa dla potrzebujących!

Wielkanocna pomoc żywnościowa dla potrzebujących!

Przed świętami Wolontariusze z naszego Gimnazjum przygotowali paczki żywnościowe dla osób samotnych z naszego środowiska lokalnego oraz rodzin potrzebujących materialnego wsparcia. Żywność do paczek została zakupiona ze środków wypracowanych  przez Wolontariat szkolny w ciągu roku. Dodatkowo znalazły się w nich produkty spożywcze zebrane w szkole dzięki akcji „Świąteczna pomoc” oraz dzięki współpracy z właścicielką sklepu spożywczego w Przysietnicy  p. Tomasiak, która na prośbę Wolontariatu przygotowała kosz, do którego klienci sklepu mogli składać produkty na rzecz potrzebujących. W tym roku udało nam się przygotować siedem paczek żywnościowych dla najbardziej potrzebujących. Dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób wsparli naszą akcję dobroczynną.

Zofia Magdalena Cieślewicz