jesteś na: Strona glownaWydarzenia szkolneKomputerowy Konkurs Ortograficzny

Komputerowy Konkurs Ortograficzny

18 maja reprezentacja uczniów naszej szkoły wzięła udział w Komputerowym Konkursie Ortograficznym zorganizowanym przez Zespół Szkół w Gołkowicach. W konkursie uczestniczyło ponad sześćdziesięciu uczniów z dziesięciu szkół. Uczniowie zmagali się z łamigłówkami komputerowymi, musieli napisać dyktando i rozwiązać krzyżówkę, a wszystkie zadania cechowały się różnorodnymi trudnościami ortograficznymi.

Nasza najmłodsza drużyna – uczennice klasy czwartej - w składzie: Alicja Nieć, Wiktoria Polakiewicz i Natalia Porębska uplasowały się tuż za podium – na miejscu czwartym.

Pomimo, że nie zdobyliśmy znaczących lokat w konkursie, jesteśmy bogatsi o nowe doświadczenia i mieliśmy okazję poznać kolegów z innych szkół.

Renata Jachimczak