jesteś na: Strona glownaWydarzenia szkolne„Czyste powietrze – czysta sprawa 2017”

„Czyste powietrze – czysta sprawa 2017”

24 maja 2017r. uczniowie klas piątych uczestniczyli w projekcie realizowanym przez Katolickie Centrum Edukacji  Młodzieży  Kana w Nowym Sączu. Podczas zajęć prowadzonych przez wolontariuszki uczniowie dowiedzieli się co to jest niska emisja, smog,  jak można przyczynić się do ochrony powietrza.

Zajęcia prowadzone były różnorodnymi metodami przez co były atrakcyjne dla uczestników. Wszyscy uczniowie chętnie włączali się w realizację zadań i otrzymali odznaki Eksperta Czystego Powietrza.

Na zakończenie zajęć przygotowali plakaty informujące o zanieczyszczeniach powietrza oraz sposobach jego ochrony, które zostały wywieszone na korytarzu szkolnym.

Iwona Ogorzały