jesteś na: Strona glownaOrganizacje i koła zainteresowańSU - rok szkolny 2016/2017Gminne spotkanie Rad Samorządów Uczniowskich

Gminne spotkanie Rad Samorządów Uczniowskich

„Wszystko co dobre, szybko się kończy…”

We czwartek 25 maja część Samorządu Uczniowskiego wraz z p. K. Botwiną udała się na gminne spotkanie rad Samorządów Uczniowskich zorganizowane przez Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego w Starym Sączu przy Ołtarzu Papieskim. Wśród zaproszonych byli także przedstawiciele SU z Zespołu Szkół w Barcicach i Gołkowicach. Naszą szkołę reprezentowali:

-       Patrycja Gawlak kl. 6b SP

-       Maciak Kacper kl. 6b SP

-       Ogorzały Krystian kl. 6b SP

-       Gizicka Aleksandra kl. 1 G

-       Godawski Jakub kl. 1 G

-       Ogorzały Patrycja kl. 1 G

-       Trybuła Szymon kl. 1 G

-       Abramczyk Kamila kl. 3 G

-       Godawski Dariusz kl. 3 G

-       Stawiarska Joanna kl. 3 G

-       Weselak Ewelina kl. 3 G

Celem spotkania było podsumowanie wspólnych działań i akcji podejmowanych  w roku szkolnym 2016/2017. Analiza zadań jakie wykonały SU w szkołach i na terenie gminy Stary Sącz oraz wnioski do dalszej pracy. Wspólnie spędzony czas na rozmowach, grach i zabawie to najlepsza integracja młodzieży z różnych szkół. Mijający rok był bardzo pracowity dlatego każdy zasłużył na chwilę beztroski.

Karolina Botwina