jesteś na: Strona glownaWydarzenia szkolneBRD w Miasteczku Rowerowym

BRD w Miasteczku Rowerowym

W dniu 29 maja 2017 roku o godz. 10.45 uczniowie klasy czwartej wyjechali w ramach lekcji Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego do Miasteczka Rowerowego w Chełmcu, pod opieką wychowawcy pana Tomasza Skuta oraz pani wicedyrektor Anny Golonka, która obserwowała zajęcia. Dodatkową opiekę pełniły również mamy,  pani Bożena Ogorzały i pani Elżbieta Ogorzały.

Celem wyjazdu było doskonalenie jazdy rowerem pod bacznym okiem instruktora. Spędziliśmy czas ćwicząc jazdę na rowerze oraz utrwalając zasady ruchu drogowego. Po skończonych zajęciach czekała na nas niespodzianka, jaką były lody, które smakowały wyjątkowo w tak gorącym dniu.

Po tak miłym czasie  wróciliśmy do szkoły około godz. 15.00. Był to dla nas szczególny,  a zarazem wyczerpujący dzień.

Julia Trybuła kl. 4