jesteś na: Strona glownaOddziały przedszkolneMój ulubiony bajkowy bohater

Mój ulubiony bajkowy bohater

Dzieci z oddziałów przedszkolnych wzięły udział w konkursie plastycznym „Mój ulubiony bajkowy bohater”, który został zorganizowany przez Bibliotekę Publiczną w Przysietnicy z okazji Dnia Dziecka. Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań i uzdolnień plastycznych wśród dzieci, możliwość skonfrontowania swoich umiejętności na tle grupy rówieśniczej oraz prezentacja wyróżnionych prac podczas wystawy pokonkursowej.

Uroczyste ogłoszenie wyników odbyło się 2 czerwca w bibliotece. W tym dniu na dzieci czekała jeszcze jedna niespodzianka - teatrzyk kamishibai, który bardzo zaciekawił wszystkich słuchaczy i zbudował dodatkowe napięcie przed wręczeniem nagród.

A oto lista zwycięzców:

Grupa 0-1

I miejsce – Izabela Kowalczyk

II miejsce – Wiktoria Radomska

III miejsce – Natalia Nalepa

Grupa 0-2

I miejsce – Nadia Bossy

II miejsce – Przemysław Cempa

III miejsce – Sandra Tomasiak

Autorzy nagrodzonych prac otrzymali atrakcyjne nagrody rzeczowe. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy i drobne upominki, które sprawiły dzieciom wiele radości.

Karolina Obrzud

Małgorzata Śmierciak