Ognisko PCK i SU

We czwartek 8 czerwca Szkolne Koło PCK i Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami zorganizowało dla wszystkich swoich członków ognisko w „Leśniczówce” w Przysietnicy. Ogólnie to prawie 50 uczniów z klas 4 – 6 SP i 1 – 3 Gimnazjum. Wiele osób to zarówno członkowie PCK i SU. Mijający rok szkolny był bardzo pracowity i wszyscy zasłużyli na chwilę zabawy we wspólnym gronie i podziękowanie za zaangażowanie  oraz całoroczną pracę.

Piękna pogoda dopisała więc spokojnie każdy na polanie znalazł dla siebie zajęcie. Była wspólna zabawa, tańce, gra w piłkę, śpiewanie piosenek i pieczenie kiełbasek. Ten czas to też dobra okazja na pożegnanie z uczniami klasy 3 Gimnazjum, którzy kończą szkołę a aktywnie działali w kołach.

Dziękujemy że razem z nami tworzyliście ten wyjątkowy, przyjazny i życzliwy klimat w szkole. Życzymy Wam wielu sukcesów i wiary w swoje możliwości.  Wszystkim życzymy udanych i słonecznych wakacji, aby od września  z nowymi pomysłami i energią móc działać i pomagać innym!

Członkowie PCK i SU