jesteś na: Strona glownaWydarzenia szkolneWycieczka do Krynicy klas 0 - II

Wycieczka do Krynicy klas 0 - II

9 czerwca 2017r.  uczniowie klas: 0-1,0-2, I, IIa, i IIb wraz z wychowawcami byli na wycieczce autokarowej w Krynicy. Na początku zwiedzili Muzeum Zabawek. Z zaciekawieniem oglądali wszystkie eksponaty, jednak największym zainteresowaniem cieszyły się budowle z klocków lego. Następnie wyjechali kolejką na Górę Parkową i podziwiali piękne widoki na okoliczne miejscowości. Tam też kupili sobie różnorodne pamiątki. Następnym punktem wycieczki było zwiedzanie Pijalni Wody Mineralnej. Każde dziecko mogło degustować wodę mineralną z krynickich źródeł -  Słotwinkę. W czasie spaceru po deptaku uczniowie podziwiali piękne fontanny i kolorowe kwiaty ułożone w różnorodne rzeźby. Na zakończenie wycieczki zakupiono lody z lodziarni „Florencja”, które wszystkim bardzo smakowały.

Wycieczka była udana, pogoda dopisała, dzieci zadowolone i pełne wrażeń wracały do domu.

Danuta Rostocka