jesteś na: Strona glownaWydarzenia szkolnePierwszy dzień lata w klasie IIIb

Pierwszy dzień lata w klasie IIIb

21 czerwca 2017 r. uczniowie klasy IIIb na zaproszenie kolegi i koleżanki z klasy – Krystiana i Oliwii Padula, mieli możliwość poznać ich kucyka - Tośkę. Krystian opowiedział wszystkim w jaki sposób należy się opiekować koniem. Razem z siostrą pokazali jak należy  go szczotkować, czym go karmić i o jakich porach dnia. Pokazali również jak należy go prawidłowo osiodłać.

Każdy miał możliwość poczęstować Tośkę marchewką oraz z pomocą mamy Krystiana i Oliwii dosiąść kucyka i popróbować się na nim przejechać. Krystian pokazał też wszystkim swoje akwarium.  Przygotowano również dla nas wspaniały poczęstunek, za który serdecznie dziękujemy.  Było bardzo fajnie i wesoło!

Barbara Stelmach